Najważniejsze informacje na temat

Medycyna estetyczna

W klinice Cuevas lekarze medycyny estetycznej wykonują wszystkie zabiegi z użyciem preparatów medycznych najwyższej jakości.

Medycyna estetyczna

Peeling chemiczny - zabieg dla osób, które nie chcą decydować się na bardziej inwazyjne metody odmładzania dostępne w medycynie estetycznej. Dzięki nowoczesnym środkom dostępnym w Klinice CUEVAS zabiegi z ich użyciem nie ustępują tym wykonywanym przy użyciu pozostałych metod.

Mezoterapia igłowa - zabieg polegający na bezpośredniej aplikacji niewielkich dawek leków lub substancji nawilżających, regenerujących czy też odżywczych. Po zabiegu skóra będzie wyraźnie odmłodzona, sprężysta i odzyska swój naturalny koloryt.

Partie ciała, na których możemy przeprowadzać zabieg mezoterapii igłowej:

- twarz, szyja, dekolt

- redukcja tkanki tłuszczowej na udach, brzuchu oraz podbródku

- dłonie

- głowa (przeciwdziałanie łysieniu).


Osocze bogatopłytkowe - wspomaga proces odnowy komórek twarzy, szyi oraz dekoltu. Zabieg polega na pobraniu krwi pacjenta i jej obróbki poprzez odwirowywanie i separację, dzięki czemu uzyskujemy najwyższe stężenie płytek krwi, zawierającej substancje czynne - naturalne czynniki wzrostu niezastąpione w procesie naprawy tkanek i regeneracji.


Partie ciała, na których możemy przeprowadzać zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego:

- twarz, szyja, dekolt

- głowa (przeciwdziałanie łysieniu).


Fibryna bogatopłytkowa - osocze wzbogacone o komórki macierzyste, leukocyty i płytki krwi. Jest to niezwykły zabieg wspomagający gojenie się ran, likwidację blizn i zmarszczek czy też rewitalizację skóry poprzez nawilżenie i poprawę napięcia. Dzięki uzyskanym efektom fibryna bogatopłytkowa pozwala walczyć z oznakami starzenia się skóry.

Partie ciała, na których możemy przeprowadzać zabieg z użyciem fibryny bogatopłytkowej:

- twarz, szyja, dekolt

- całe ciało (blizny i rozstępy).

Botox - zabiegi z użyciem toksyny botulinowej będącej bezpiecznym i niezwykle skutecznym preparatem używanym przez lekarzy na całym świecie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu uzyskania informacji na temat interesującego Państwa zabiegu.