Najważniejsze informacje na temat

rzeźbienie brzucha

HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Wywołuje selektywnie, czyli wybiórczo, ponad maksymalne skurcze mięśni. Dzięki temu pobudza: wzrost włókien kurczliwych / tworzenie nowych białek / rozrost włókien mięśniowych

W trakcie jednego zabiegu energia HIFEM wywołuje ponad 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów mięśni.

Jak to wpływa na mięśnie?

Tkanka mięśniowa musi przystosować się do tak ekstremalnego treningu. Dlatego wytwarza nowe włókna mięśniowe, zwiększa gęstość i objętość mięśni. To powoduje, że mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

WSKAZANIA:EFEKTY ZABIEGOWE:

Częstotliwość wykonywania:

Treningi brzucha trwają 30 minut. Powtarzamy je co 2–3 dni. Optymalna seria składa się z 4 zabiegów, w zależności od ustaleń. Efekty oceniamy po 2–6 tygodniach od ostatniego treningu.

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg polega na intensywnym treningu mięśni, który wykonuje samodzielnie urządzenie. Bezpośrednio do ciała przykładane są jeden lub dwa aplikatory, przypominające kształtem duże żelazka. Energia HIFEM wywołuje regularne drgania, które w przypadku treningu mięśni brzucha zastępują ok. 20 tysięcy brzuszków.

Czy zabieg jest przyjemny?

Klienci odczuwają regularne wibracje, mrowienie i wyraźny skurcz. Odczucia te nie są w żadnym stopniu nieprzyjemne, a zabieg należy do komfortowych. W trakcie treningu można czytać książkę, gazetę itp.