Najważniejsze informacje na temat

Blefaroplastyki

W klinice Cuevas lekarze medycyny estetycznej wykonują wszystkie zabiegi z użyciem preparatów medycznych najwyższej jakości.

Blefaro plastyka

Lista zabiegów:

1. Blefaroplastyka powiek górnych – plastyka powiek, polega na usunięciu nadmiaru skóry wraz z tkanką tłuszczową z powiek. Celem jest usunięcie objawów starzenia, poprawa szerokości widzenia.

Jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii estetycznej. Polega on na usunięciu nadmiaru skóry wraz z tkanką tłuszczową z powiek. Dzięki temu pacjent/pacjentka poprawia szerokość widzenia oraz redukuje objawy starzenia.

2. Direct brow lift – bezpośrednie podniesienie brwi, przywrócenie/uzyskanie prawidłowej pozycji brwi. Polega na elipsodialnym wycięciu fragmentu skóry bezpośrednio nad łukiem brwiowym.

Zabieg dzięki, któremu uzyskamy odpowiedni kształt, wysokość i symetrie brwi. Polega on na wycięciu fragmentu skóry nad łukiem brwiowym dzięki czemu efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu.

3. Usunięcie : kępek żółtych, gradówek, brodawczaków, kaszaków

4. BOTOX

5. Osocze i wypełniacze (jako uzupełnienie chirurgii okuloplastycznej).Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu uzyskania informacji na temat interesującego Państwa zabiegu.